تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW400H

شرحی کوتاه از این محصول

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW400H با حجم هوای خروجی 400 متر مکعب بر ساعت برای فضایی با مساحت حداکثر 110 متر مربع طراحی شده است. این دستگاه به تایمر مجهز است که کاربر می‌تواند قبل از خواب، هنگام نظافت یا قبل از بیرون رفتن از خانه از آن استفاده کند.

امکان سفارش: ناموجود

‎26٬130٬000

درباره محصول

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW400H با حجم هوای خروجی 400 متر مکعب بر ساعت برای فضایی با مساحت حداکثر 110 متر مربع طراحی شده است. این دستگاه به تایمر مجهز است که کاربر می‌تواند قبل از خواب، هنگام نظافت یا قبل از بیرون رفتن از خانه از آن استفاده کند. به این صورت دستگاه فقط وقتی که به آن نیاز داریم کار خواهد کرد. قابلیت‌ بخور این مدل می‌تواند فواید زیادی از جمله کنترل رطوبت محط داشته باشد. همچنین مرطوب کردن محیط در فصل‌های سرد می‌تواند از سرماخوردگی جلوگیری کند. این دستگاه دارای سه حالت عملکرد هوشمند، دستی و خواب است. در حالت هوشمند دستگاه به صورت خودکار میزان آلودگی هوای محیط را تشخیص داده و میزان هوای خروجی را تنظیم می‌کند. گفتنی است وقتی دستگاه روی حالت دستی قرار دارد، میزان خروجی فن دستگاه در 4 حالت قابل تنظیم خواهد بود. همان‌طور که از نامش پیداست، حالت خواب هنگام خواب کاربرد دارد و این حالت دستگاه صدای کمتری تولید می‌کند. نشانگر اتمام آب، تعویض فیلتر و کیفیت هوا نگهداری از دستگاه را ساده‌تر کرده‌اند. در پایان این که سیستم فیلتراسیون مدل TM-TW400H از یک فیلتر هپا و یک فیلتر کربن فعال تشکیل شده است.

مشخصات فنی

کد محصولTM-TW400H
ارتفاع (سانتی متر)54.6
پهنا (سانتی متر)22.3
عمق (سانتی متر)38.2
شعاع تحت پوشش (متر مربع )110
حجم هواي خروجي (متر مکعب بر ساعت )400
تعداد فیلتر2
نوع فيلترفیلتر کربن فعال فیلتر هپا
توان (وات)70
تایمردارد
کنترل از راه دورندارد
سیستم یون سازندارد
ساير ويژگي‌هادارای 4 حالت سرعت فن - دارای فیلتر اولیه با یون نقره - قابلیت کنترل میزان رطوبت محیط - دارای نشانگر اتمام آب - دارای 3 حالت عمکرد هوشمند، دستی و خواب - دارای نشانگر تعویض فیلتر - دارای قفل کودک - دارای نشانگر میزان کیفیت هوا - دارای حسگرهای خاک، نوری، دما
ترکیب رنگسفید
برندEASTCOOL - ایستکول

نظر خود را درباره این محصول مطرح کنید

تنها کاربرانی که عضو هستند میتوانند نظرات خود را درباره محصولات ارسال کنند . لطفا , وارد شوید یا ثبت نام کنید